KONST / Litografier / Färglitografi 10335690
nr 1033 5690
Färglitografi
Sven X. et Erixson, motivet: 27x36
Kondition: ej numrerad
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2016
kl 20:30:30
25/4 16:41:50